Bize Ulaşın

Alsancak Halı Yıkama

Alsancak Halı Yıkama firması olarak halılarınızın ve sizin hak ettiği hijyeni sizlere sağlamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize vadettiğimiz profesyonel hizmetin detaylarına geçmeden önce halıların yıkanmasının neden önemli olduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Halıların temizliği tahmin edildiğinden daha önemli bir konumda yer almaktadır çünkü halılar evlerimizde en çok temasta bulunduğumuz eşyalarımızın başında gelmektedir.

Düzenli olarak temizlenmeyen halılar evin hava kalitesini de olumsuz olarak etkilemektedir. Halılar kirleri ve tozları içine hapsettikleri gibi kötü kokuları da hapsederler. Bu nedenle düzenli temizlenmeyen halılarda bulunan kokular eve yayılarak evdeki havaya nüfuz eder ve evde güzel, ferah bir koku olmasını engeller. Düzenli olarak temizlenen halılar eve hoş bir koku yayarlar ve evlerimizin bakterilerden ve mikroplardan arındığını bize hissettirirler.

Özellikle çocuklu evlerde, sürekli temas halinde olduğumuz halıların düzenli olarak mikroplardan arınması son derece önemli bir husustur. Peki halı temizliği nasıl yapılır? Evde halı yıkamak oldukça zahmetli bir iş olduğu için artık günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmiyor. İçinde bulunduğumuz çağın getirdiği yenilikler bize bu konuda büyük kolaylık sağlamaktadır. İşte bu noktada halı yıkama konusunda profesyonel hizmet sunan firmalar devreye giriyor. 

Kullanılan halılar belirli bir zaman sonra tozlanmaya başlıyor ve dışarıdan gelen kirlere maruz kalıyor. Tüm bunların sonunda hem hijyenini hem de görsel olarak eski cazibesini yitiren halılarımızı temizleme ihtiyacı duyuyoruz. Günümüzde birçok halı yıkama firması bulunuyor ancak bunların hepsi müşterilerine iyi hizmet veremiyor. Bu nedenle halılarınızı yıkatmak istediğinizde iyi referansları olan, güvenilir bir halı yıkama firması ile anlaşmaya özen göstermelisiniz. 

Yanlış seçilen bir halı yıkama firması halılarınıza çıkmayan lekeler ve deformeler gibi geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Bu yüzden doğru halı yıkama firmasını seçmek son derece önemlidir. İyi bir halı yıkama firması, halıları doğru bir şekilde temizlemeli ve gereken süre içerisinde müşterilerine teslim etmelidir. Bir halı yıkama firmasının doğru olup olmadığı konusunda sizlere ipucu verecek bazı faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler; 

  • Halı yıkama firmasının yeterli ekipmanının olması ve bu ekipmanların sahip olduğu nitelikler.
  • Halı yıkama firmasının çalışan sayısı ve çalışanların müşteriler üzerinde bıraktıkları izlenimler.
  • Firma çalışanlarının halı yıkama hakkında bilgi sahibi olmaları ve sorularınız karşısında size tatmin edici bilgiyi verebilmeleri. 
  • Halı yıkama firmasının belirtilen sürede halıları özenli bir şekilde müşterilerine teslim etmesi. 
  • Halı yıkama firmasına ait müşteri memnuniyetleri.

Biz Alsancak Halı Yıkama olarak yukarıda sıraladığımız tüm özellikleri bünyemizde barındırıyor ve müşterilerimize profesyonel hizmet sunuyoruz. Kirlenen halılarınızı gönül rahatlığıyla bize emanet edebilir ve hak ettiğiniz hijyene sahip olabilirsiniz. Alsancak Halı Yıkama, müşterilerinin şikayetlerini özenle dinleyen ve memnun kalabilecekleri hizmeti onlara verebilmek için büyük bir özveri ile çalışan profesyonel bir halı yıkama firmasıdır. 

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Halıların temizliği aksatılmadan belirli bir rutin halinde yapılmalıdır. Ev hanımları sık sık evde yıkama yöntemleriyle halılarını temizlemeye özen gösteriyor ancak bu yeterli olmuyor. Evde düzenli olarak halıları silmek veya evlerde halı yıkama yapabilmek için üretilen makineler halıları tam anlamıyla derinlemesine temizleyemiyor. Bu yöntemler, halıların yüzeysel olarak temizlemesine ve kısa bir süre için parlak ve canlı bir görünüme sahip olmalarını sağlıyor. 

Halıların mikroplardan arınması için gerekli su sıcaklığını evlerde sağlamamız ve o sıcaklıktaki suya ellerimizi değdirmemiz imkânsız olduğu için evde temizlenen halılar hiçbir zaman tam anlamıyla mikroplardan arınmaz. Bunların yanı sıra evde yapılan halı temizliklerinde kullanılan malzemeler halıya zarar verebilir. Tüm bu ihtimallerin başınıza gelme olasılığını, profesyonel bir ekipten yardım olarak sıfıra indirebilirseniz.  

Alsancak Halı Yıkama verdiği profesyonel ve güvenilir hizmetle, sizleri bu kötü ihtimallerden kurtarmak için var. Halılarınızın ihtiyacı olan hijyeni sağlamak ve ömrünü uzatabilmek için temizliğe başlamadan önce, halınızın çeşidine göre uygun olan yıkama metodunu analiz ediyoruz ve yıkama işlemine öyle başlıyoruz. Başa çıkması zor olan lekeler için halınıza zarar vermeyecek deterjanları kullanıyoruz ve lekeleri sorunsuz bir şekilde yok ediyoruz. 

Biz Alsancak Halı Yıkama olarak kurulduğumuz tarihten bu yana kalitemizden ödün vermeden büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutuyoruz ve en nitelikli ekipmanlarımızla halılarınıza kucak açıyoruz. Eğer kirlenen halılarınız için profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız hijyenin tek adresi olan firmamıza dilediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?