Bize Ulaşın

Gaziemir Halı Yıkama

Gaziemir Halı Yıkama olarak geçmişimizin bize verdiği güç ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Profesyonellerimiz ve teknoloji dostu çalışmalarımızla sektörde öncü konumumuzu sürdürmekteyiz. Kendimizi anlatmadan önce isterseniz halı yıkama süreci ve halı yıkama hizmetleri öneminden bahsedelim.
Evde veya işte kullandığımız halıların üzerinde günde birçok kez yürüyoruz. Halılar kaçınılmaz olarak toz ve kir biriktirir.

Artık halılar süpürme ya da bez ile temizlenemeyecek durumda kalıyor. Zamanla eski temiz görünümlerinden eser kalmıyor. Böyle bir durumda harika bir halı temizliği şart olmaktadır. Halılar kirlendiğinde, renkleri matlaşır, antika görünür ve halılar ilk alındığı günkü rengi ile aynı görünmez. Zamanla, sandalyelerin bacaklarının durduğu yerin etrafında izler belirir. .Halı, birçok nedenden dolayı odada çok fazla toz toplayan büyük bir unsur haline gelir. Halılarınız bu tür belirtiler gösteriyorsa halınızın çok derin bir temizliğe ihtiyacı vardır. Derin temizlik, halıların üzerindeki toz, kir, mikrop ve bakterileri temizlemek için halıların yıkanması demektir.

İnsan Sağlığı Ve Halı Temizliği

İnsan sağlığı ve Halı, kilim gibi çeşitli paspaslar, yüzyıllardır iç ve dış mekânlarda kullanılan temel dekorasyon malzemeleri olarak karşımıza çıkmıştır. Elbette böylesine vazgeçilmez bir unsurun sağlıklı koşullarda kullanılması çok önemlidir.

Geleneklerine göre dışarıda giyilen ayakkabılarla halıya basmamaya alışmış bir toplum olsak da, yeniçağın Hayat ve şehir yaşamının getirdiği yeni koşullar nedeniyle bu geleneksel sağlığa uyum reflekslerini göz ardı edebiliyoruz. Özellikle küf oluşumunda ve üremesinde önemli rol oynayan nem faktörünün çok yüksek olduğu bölgelerde okul ve hastane alanlarında halı kullanımı tercih edilmemektedir.

Ne yazık ki, bakteri tutması nedeniyle, sağlık bilgilerinin temel alındığı benzer ortamlarda halı kullanımı tercih edilmiyor ve bu potansiyel alanlar halı endüstrisine de kapalı görünüyor.

Yürürken, otururken, ayaklarımızı dinlendirirken veya kanepede uzanırken birçok riske maruz kalıyoruz. Bu risklerin arkasındaki ana faktörler, halılarda mantar oluşumuna neden olabilen bakteri ve küftür. Astım, nefes darlığı gibi çeşitli rahatsızlıklara neden olabilen bu bakteriler, özellikle gelişmekte olan çocuklarda alerjik bir yapı oluşturabilmektedir.

Temizlik, bu tür şikâyetlerin oluşmasını önlemek için temel bir gerekliliktir. Ancak temizlik bilinçli olarak yapılmalıdır. Halılarınızın profesyonel halı döşeme yıkama firmaları tarafından düzenli olarak temizlenmesi halının ömrünü uzatır ve insan hayatına gerekli katkıyı sağlar.

Gaziemir Halı Yıkama olarak önceliğimiz insan sağlığıdır. Bu yüzdendir ki profesyonel ekipler ve son teknoloji ürünler kullanmaktayız.

Halı Yıkama Neden Önemlidir?

Çoğu insan, halı yıkamadan sonra halıların evlerine veya iş yerlerine getirdiği değişikliklerden çok memnundur. Bunun ana nedeni, evde veya işte halılar çok kirlendiğinde, halıların hala temiz olduğunu düşünmeleridir. Ancak temiz olduğu varsayılan halıların üzerinde bulunan toz, kir, mikrop ve bakteriler zamanla daha fazla birikmektedir. Halı yıkamak sağlığımız için büyük önem taşımaktadır. Halıların uzmanlar tarafından özenle yıkanması, evde veya iş yerinde ortamın hijyenik ve sağlıklı olması çok önemlidir. Çocukların veya alerjisi olan kişilerin sağlıklı olduğu ortamların olması halı temizliğinin önemli olmasının temel nedenidir. Halıların nasıl yıkandığına ve yıkama malzemelerinin nasıl olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor.

Gaziemir Halı Yıkama firması olarak halı yıkamanın önemini kavramış profesyonellerimiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Kusursuz kalite hizmetiyle sizlere verdiğimiz değeri de göstermekteyiz.

Halı Yıkama Ne Sıklıkta Yapılmalı?

Halıların ömrünü uzatmak için birçok halı üreticisi 6 ayda bir yıkanmasını önermektedir. Ağır aşınmaya veya lekelenmeye maruz kalan halıların genellikle yılda iki kez yıkanması gerekir. Gaziemir Halı Yıkama, son teknoloji halı yıkama sistemi ile halılarınızı sözde değil, esasen temizler. Halılarınızın nasıl yıkandığını merak ediyorsanız sizi fabrikamıza davet ediyor ve kaliteyi gözlerinizle görmenizi öneriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Gaziemir Halı Yıkama firması olan bizleri neden tercih etmelisiniz? Gelin maddeler halinde anlatmaya çalışalım:

  • Yılların verdiği tecrübeyle sizlere hizmet vermekteyiz.
  • A’dan Z’ye ilk teslim alıştan teslim edişe kadar her an müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilmektesiniz.
  • Servis ücreti almamaktayız.
  • Halı yıkama firmalarından en iyisi olduğumuz sizlerin dönüt ve yorumlarınızla ortadadır.
  • Firmamız sadece halı yıkama üzerine hizmet veren bir firma değildir. Koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan battaniye yıkama ve overlok, saçak tamiri hizmetlerini vermektedir.
  • Otomatik makinelerde yıkanan halılarınız hijyen koşulları yerine getirilerek sizlere teslim edilmektedir.
  • Halı yıkama fiyatları konusunda ise tamamen müşteri memnuniyetindeki dönütleri göz önüne almaktayız.
  • Hem halı yıkamada hem koltuk ve diğer unsurların yıkanmasında tam otomatik makineler kullanmaktayız.
  • Profesyonellerden kurulu çalışma ordumuz eğitimlerini yılın belli dönemlerinde almaktadırlar. Yıl içi seminerlere katılmaktadırlar. Yenilenen ve gelişen dünyada temizlik, hijyen ve mesleki yeterlilikleri konusunda gerekli bilgilendirmelere sahip olmak için gerekli eğitimleri almaktadırlar.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?