Bize Ulaşın

Gaziemir Halı Yıkama

Gaziemir halı yıkama çözümleri sunan halı yıkama fabrikamız; halı yıkama hizmetine başvuran bireylerin hassasiyetlerini dikkate alarak beklentiler doğrultusunda koşulsuz memnuniyet sağlamaktadır. Profesyonel personelimiz, ileri teknoloji yıkama ekipmanımız, anlaşılan takvime bağlı ilkesel hizmet anlayışımız ve cazip fiyatlandırma politikamız ile Gaziemir halı yıkama firmasına gereksinim duyan bireyler için en doğru adres olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Gaziemir Halı Yıkama Fabrikası

Gaziemir halı yıkama fabrikası seçimi, halı yıkama hizmetinin başarısını etkilenen en önemli faktördür. Halı yıkama işleminin halılar zarar görmeden kusursuz bir biçimde gerçekleşmesi ve hizmetten memnun kalınması adına firma seçimi son derece etkilidir. Firmamız, Gaziemir başta olmak üzere İzmir’in tüm ilçelerine yönelik profesyonel halı yıkama hizmeti sağlamaktadır. Web sitemizin iletişim sekmesi üzerinden tarafımıza ulaşabilir ve talep ettiğiniz hizmete ilişkin merak ettiğiniz hususlara yanıt bulabilirsiniz.

İç mekanların en önemli ögelerinden biri olan halılar, diğer eşyalara ve ögelere kıyasla daha çabuk kirlenir. Lekelenen halıların düzenli ve derinli bir temizlik işleminden geçirilmesi, halı kaynaklı hastalıkları engeller ve halının uzun vadede kullanılabilmesine imkan sağlar. Aksi takdirde, halı üzerinde bulunan kirlerin zamanla zararlı bakterilerin üremesine sebep olması nedeniyle ciddi sağlık problemleri yaşanabilir. Bu nedenle, periyodik aralıklarla halı temizliği yapılması son derece önemlidir.

Gaziemir Halı Yıkama Firmaları

Gaziemir halı yıkama firmaları arasında hizmet başarısıyla adından sıkça söz ettiren firmamız, Gaziemir’de nitelikli halı yıkama hizmeti almak isteyen bireylerin ilk tercihi olmaktadır. Geleneksel metotlar yerine yenilikçi ve teknolojik çözümlerle sektörde devrim yaratan firmamız, koşulsuz memnuniyetin sağlanması adına profesyonel standartlarda hizmet vermektedir. Firmamızı, Gaziemir halı yıkama firmalarından ayıran başlıca özellikler şunlardır:

 • Halı yıkama hizmetinde deneyimli, uzman ve yetkin personel
 • Anlaşılan takvime bağlı hizmet anlayışı
 • Yenilikçi ve ileri teknoloji çözümler sayesinde derinlemesine temizlik
 • Halı dokusuna ve yapısına zarar vermeyen, kullanım ömrünü olumsuz etkilemeyen temizleyiciler
 • Alternatif firmalara kıyasla cazip fiyat tarifesi
 • Koşulsuz memnuniyet anlayışı gereği profesyonel standartlarda hizmet

Gaziemir Halı Yıkama Fiyatları

Gaziemir halı yıkama fiyatları, aşağıda sıralandığı üzere birçok parametreye göre değişir. Bu nedenle, halı yıkama fiyatlarında tek tip ve sabit fiyatlandırmadan söz etmek mümkün değildir. Halı yıkama fiyatlarına etki eden başlıca faktörler şunlardır:

 • Hizmeti icra edecek firmanın uzmanlığı, başarısı ve deneyimi
 • İşleme konu edilecek halının vasfı, türü
 • Temizlik için başvurulacak yöntemler ve temizleyiciler
 • Müşterilerin harici ve özel talepleri

Halı Yıkama Çözümleri Nelerdir?

Halı yıkamak için başvurulacak birçok farklı yöntem mevcut. Söz gelimi; derinlemesine (profesyonel) halı yıkama, şampuanlama ile halı yıkama, kuru halı temizleme ve köpükle halı temizleme, başlıca halı yıkama çözümlerindendir. Bu yöntemlerden hangisine başvurulacağı, yıkanması gereken halı türüne ve halıdaki lekelere göre değişecektir. Halı yıkama çözümlerini kısaca açıklamak gerekirse;

 • Derinlemesine Halı Yıkama | Profesyonel

Derinlemesine halı yıkama, halı yıkama işlemi için optimum ortam koşullarında ve profesyoneller marifetiyle gerçekleştirilen yıkama yöntemidir. Halılar için en ideal yöntem, derinlemesine yani profesyonel halı yıkamadır. Bu yöntem sayesinde detaylı ve eksiksiz temizlik sağlanır. Aynı zamanda halıların kullanım ömrü de artar.

 • Şampuanlama ile Halı Yıkama

Şampuanlama yöntemiyle halı yıkama, en sık başvurulan ve herkesçe bilinen halı yıkama yöntemidir. Şampuanlama yönteminde halılara halı yıkama şampuanı ve solüsyonu uygulanarak köpürtülür. Köpüğün içeriğinde bulunan maddeler, halı üzerinde bulunan leke taneciklerini çeker ve halıdan uzaklaştırılmasını sağlar. Bu yöntemin uygulanabilmesi için yalnızca solüsyon ve vakumlu bir süpürge yeterlidir.

 • Kuru Halı Temizleme

Kuru halı temizleme yönteminde su kullanılmaz. Adını da buradan almıştır. Kuru halı temizleme yönteminde deterjan, çözücü ve çok az miktarda su içeren emici bir toz kullanılarak halı yıkanır. Halının üzerine serpilen emici toz, makine yardımıyla halı üzerinde yayılır. On beş dakika kadar bekletildikten sonra elektrikli süpürgeyle toz çekilir. Bu sayede, tozun emdiği kirler halıdan giderilmiş olur. Kuru halı temizleme, genellikle yüzeysel temizlik için başvurulan ve halının ıslanmasının gerekli olmadığı durumlarda uygulanan yöntemdir.

 • Köpüklü Halı Yıkama

Buharlı halı yıkama olarak da bilinen köpüklü halı yıkamada; döner başlıklı bir fırça yardımıyla halı üzerine dökülen şampuanın yayılarak köpürtülmesi esasına dayanır. Halı üzerindeki köpüğün kuruması için takriben bir saat kadar beklenir. Kir, vakum makinesi kullanılarak çekilir ve halı üzerindeki kirler uzaklaştırılır. Bu işlemi takiben buharlı yıkama yapılarak vakum makinesi ile çekilemeyen kirlerin de temizlenmesi sağlanır.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?