Bize Ulaşın

Hakkımızda

Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama temizlik firmamız ile kurulduğumuz ilk günden bu yana temiz ve hijyenik alanlar oluşturmak üzere profesyonel hizmetlerimiz ile tanınmaktayız. Kurumsal bağlamda hizmet sunmanın ilk şartı kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getirebilmektir. Firma olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ilk amacımızdır.

Halı, koltuk benzeri yaşam alanları için temizlenmesi gereken ancak ev tipi yöntemler ile temizliği mümkün olmayan eşyaların temizlenmesinde profesyonel araçlar gerekli olabilmektedir. Profesyonel araçların her evde bulunmaması halı yıkamada gerekli görülen profesyonel araç ve temizlik imkanlarını sunmamızın nedenlerinden biridir.

Neden Biz?

Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama ailesi olarak hijyenin sağlanmasında sorumlu tutulduğumuz her eşya için özenle hareket ederiz. Temizlenmek üzere emanet ettiğiniz tüm eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi değer vererek hizmet sunarız.

Halı ve koltuk temizleme gibi hizmetler için firmamızı tercih etmenizi gerekli kılacak birçok neden mevcut. Kurumsal hizmet anlayışı, nitelikli temizlik imkanı sunan personellerimiz, sistemli ve zamanında teslim sözü veren hizmet sistemimiz ve daha başka birçok olumlu nedenin yanı sıra güvenilir hizmet seçenekleri tercih edilme nedenlerimiz arasında yer almaktadır.

Hedeflerimiz

Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama hijyen firmamız kapsamında belirlediğimiz hedefler günden güne artan müşteri kitlemize maksimum hizmeti minimum ücretler ile sunmaktan geçer. Kaliteli hizmet sunmanın birçok farklı yolu olabilir. Kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlama çabası bir araya geldiğinde sunduğumuz hizmetlerin fiziksel bir karşılığını görebilirsiniz.

Firmamız kapsamında mevcut hedeflerimiz sürekli büyüyerek genişleyen bir hijyen ailesine sahip olmak ve müşteri kitlemize en iyi deneyimi sunmaktır. Profesyonel temizliğe ulaşmanın çok daha kolay olması için bütçe dostu fiyatlar ile her geçen gün hedeflerimize daha da yaklaşıyoruz.

Değerlerimiz

Halı ve koltuk yıkama firmamız kapsamında faaliyet gösteren tüm personellerimiz eşliğinde sunduğumuz hizmetler için önceliğimiz değerlerimize uygun hareket etmektir. İş ahlakına uygun, müşteri memnuniyetini önceleyen ve en önemlisi güvenilir hizmet sunma amaçları ile sürdürdüğümüz çalışma sürecinde değerlerimize bağlı hareket ederiz.

Bir firmanın ilke edindiği değerler o firmanın geleceğe yönelik tutumu, müşteri memnuniyet oranı ve hizmet süreçlerinin tamamını etkiler. Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama ailesi olarak profesyonel hizmeti evlerinize minimum ücret ile getirme hedefi ile hareket eder, buna uygun hizmetler sunarız.

Hizmet Politikamız

Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama hizmet politikamız müşteri memnuniyetini kazanacak etkin ve başarılı hizmet sunma anlayışı ile oluşturulmuştur. Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm personellerimiz ile etik iş ahlakına uygun ve memnuniyet öncelikli hizmetler sunarak faaliyet göstermekteyiz.

Temel hizmet politikamız memnuniyet kazanırken profesyonel hizmetlerin tercih edilme oranının artış göstermesine katkıda bulunmaktan geçer. Profesyonel hizmetlere kolayca ulaşarak alanlarınızı derinlemesine temiz alanlar haline getirmeniz mümkün.

Hizmetlerimiz

Beşerler Halı ve Koltuk yıkama firmamız kapsamında sunduğumuz tüm hizmetlerde profesyonel araç gereçler ve temizlik yardımcıları ile hareket ederiz. Yaşam alanlarında temizlenmesi güç ve profesyonellik isteyen eşyalarınız için vakit kaybetmeden hizmet seçeneklerimizi değerlendirebilir ve talepte bulunabilirsiniz. Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama firmamız kapsamında sunduğumuz başlıca hizmetler;

  • Koltuk yıkama,
  • Halı yıkama,
  • Stor perde yıkama,
  • Yorgan battaniye yıkama,
  • Overlok ve saçak tamiri.

Sunduğumuz tüm hizmetler, yaşam alanlarının daha hijyenik ve sağlıklı ortamlara dönüşmelerini mümkün kılmak amacı ile gerçekleştirilmektedir. Profesyonel hizmete ulaşmanın daha kolay ve hızlı olabilmesine imkan tanıyan hizmetlerimiz ile siz de alanlarınız için maksimum hijyene kısa sürede ulaşmanın ayrıcalıklarını deneyimleyin. Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama güvencesiyle.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?