Bize Ulaşın

Buca Yorgan ve Battaniye Yıkama

yorgan ve battaniye yıkama

Bu, yorganlarınızın hayal edebileceğinizden daha fazla yağ, kir veya kepek topladığı anlamına gelir. Yorganları olabildiğince temiz tutmak çok önemlidir. Kış aylarında en az iki kez profesyonel olarak yıkanması gerekmektedir. Bir kılıf kullanıyorsanız, sık sık yıkadığınızdan emin olun. Sık temizlik, mekânın hijyenini ve uykunuzun kalitesini artırır. Yorgan ve battaniyeler ucuz değildir. Ev tipi çamaşır makinesinde yanlış deterjan ve kimyasallarla yıkayarak onları riske atmak yerine bizim profesyonelliğimizden faydalanın.

Kış boyunca yorganlarımız kadar battaniyelerimiz de içimizi ısıtır ve yatağımızı süsler. Ama aynı zamanda evimizin tozuna da maruz kalıyorlar. Tozlardan kurtulmak için kesinlikle özel bir işleme ihtiyacı vardır. Ayrıca yorganlarımızda ve battaniyelerimizde çeşitli mikroorganizmaların yaşadığını da biliyoruz. Bu tür mikroorganizmalar akarlar ve bazen yatak böcekleridir.

Garip gelebilir ama yatağımızda bu tür organizmaların olması çok yaygındır. Bu nedenlerden dolayı dezenfeksiyonlarının ne kadar gerekli olduğunu anlıyoruz. Böylece onları tekrar kullanma zamanı geldiğinde vücudumuza zararlı hiçbir şey olmayacaktır.

Profesyonel Yorgan ve Battaniye Temizliği

yorgan yıkama firmaları

Evde yorgan ve battaniye yıkama özellikle zor bir işlemdir, çünkü nemli kalabilir veya hacimleri nedeniyle bunları yerleştirmek için yeterli ekipman olmayabilir.

Yorganların temizliği, malzeme kalitesini bozmamak için içi doldurulan malzemeye göre özel bir işlem gerektirir. Ayrıca renkler bozulmadan tutulmalıdır.

Beşerler şirketi olarak, Buca yorgan ve battaniye yıkama ve mükemmel dezenfeksiyonunu üstleniyoruz. Yıkama, kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığına dost, ekolojik ve anti alerjik ürünlerle yapılır. Tam ve eksiksiz sterilizasyonu sağlamak için her yorganın veya battaniyenin steril profesyonel cihazlarda ayrı ayrı yıkandığını vurgulamak istiyoruz. Bu şekilde diğer yorganlardaki mikroplarla temastan kaçınıyoruz.

Yorgan ve battaniyelerin antimikrobiyal temizliğini sizin için gerçekleştiriyoruz. Tüm yorgan ve battaniyeler, biyolojik olarak parçalanabilen özel deterjanlarla tek tek ayrı çamaşır makinelerinde yıkanarak her zamankinden daha temiz ve sağlıklı hale geliyor!

Yorgan ve Battaniye Yıkama Fiyatları

Beşerler battaniye ve yorgan yıkama, İzmir’in her yerinden müşteriler için yüksek nitelikli profesyonel tavsiye ve mükemmel sonuçları garanti eder. Buca battaniye yıkama fiyatları için Beşerler Yıkama ile iletişime geçin. Ayrıca şilteler, perdeler ve çok daha fazlasının hizmetinde gerçekleştirilir.

Buca yorgan yıkama fiyatları, her bir öğenin temizlik maliyetinin yanı sıra işlem sürecine dayanmaktadır. Yorgan ve battaniyeler kumaşlarının cinsine ve boyutuna göre ücretlendirilir. İzmir, Buca yorgan ve battaniye yıkamada öncü olan firmamızın uygun fiyatlarından ve avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?