Bize Ulaşın

Karabağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama

izmir yorgan yıkamacı

Şüphesiz günün en güzel zamanı, kışın soğuk günleri. Ama bütün bunları düşündükçe, bunun olabilmesi için önce yorganın temizlenmesi gerektiğini fark ediyorsunuz. Ve gerekli olup olmadığı konusunda kesinlikle şüpheye kapılmayın çünkü yorgan temizliği kış aylarında mutlaka iki kez yapılmalıdır.

Günümüzün en az üçte birini yatakta geçiriyoruz. Böylece yorganınızda ne kadar ölü hücre, toz ve mikrop kaldığını fark edebilirsiniz. Tabii ki yorgan kılıfı kullanırsanız bir şekilde durumu kurtarmış olursunuz. Kılıf, yorgana kıyasla çok daha kolay ve çok daha sık çıkarılır ve yıkanır. Günlük kullanımdan dolayı birçok mikrop biriktiğinden, yorgan temizliği de en az halı temizliği kadar önemlidir.

Kış aylarında sürekli kullanıldığında yorganınız giderek daha fazla mikrop ve mikroorganizma biriktirir. Battaniye ve yorganları evde yıkamak temizliği için yeterli olmayacaktır. Aksine, bir yorganın farklı dolgu malzemeleri göz ardı edilerek yıkanması daha kötü sonuçlar doğurabilir. Kendiniz hijyen sağlamak için özel bir ürün uygulamaya çalışsanız bile, yanlış uygulama ile yorganınıza zarar verme ihtimaliniz çok yüksektir. Karabağlar yorgan yıkama fiyatları ve avantajlarını hakkında detaylı bilgi verelim.

Kuş Tüyü Yorganlar

Tüyler canlı organizmalardır, bu nedenle bu tür yorgan yıkama için enzim içermeyen özel bir deterjan gerekir. Genel olarak zor bir iştir ve profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Özel bakıma ve genellikle kuru temizlemeye ihtiyaç duyarlar.

Pamuk Dolgulu Yorganlar

izmir battaniye yıkamacı

Bu tür bir yorganınız varsa yorgan temizliği ve özellikle kurutması evde çok zor bir işlemdir. Pamuk ıslandığında ağırlığı 2-3 katına çıkar ve makinenizin kapasitesini aşacağı için arızalara sebep olabilir. Ayrıca profesyonel ellerde pamuk yorganların kurutulması daha sağlıklıdır. Çünkü nemli kalacak olur ise küf ve mantarlar kolaylıkla yorganınızın içinde yayılacaktır.

Her çeşit battaniye, pamuklu/sentetik yorganlarınızı özen ve profesyonellik ile temizliyoruz. Son teknoloji çamaşır makinelerine sahibiz. Çevreye ve tabii ki müşterilerimize saygılı, kaliteli, hipoalerjenik ama aynı zamanda ekolojik deterjanlar kullanıyoruz. Karabağlar Yorgan ve battaniye yıkama işleminde, sorumlu, tutarlı ve kaliteli hizmet verilmektedir.

Karabağlar Yorgan ve Battaniye Yıkama Fiyatları

Sonuç olarak, yorgan ve battaniye yıkama işlemi o kadar zor olmasa da özel bir özen gerektirir. Gördüğünüz gibi bu tekstil ürünlerinin sık sık temizlenmesi gerekiyor. Bu hem kendi sağlığınızı hem de yorganınızın sağlığını garanti eder. Bununla birlikte, istenen sonucu elde etmek için yorgan temizleme uzmanlarına başvurmak daha iyidir. Karabağlar battaniye yıkama fiyatları ve avantajlarımızı kaçırmayın.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?