Bize Ulaşın
Overlok ve Saçak Tamiri

İzmir Overlok ve Saçak Tamiri ✔️

Halı overlok işlemi, overlok makinesi adı verilen endüstriyel dikiş makinesi kullanılarak yapılır. Bu makine kumaş için kullanılan overlok makinesine veya klasik bir dikiş makinesine çok benzer. Overlok halının kenarlarını sararak hoş bir görünüm kazanmasını sağlar. 

İzmir overlok ve saçak tamiri yapan firmamız deforme olmuş halı saçaklarının ve kenarlarının bakımını yaparak ilk günkü görünümüne kavuşmasına yardımcı oluyor. İletişim numaralarımızı arayarak overlok ve saçak tamiri hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

izmir overlok saçak tamiri

İzmir Overlok Tamiri

İster zaman içerisinde yıpranmış saçakları tamir ettirmek isterseniz de deforme olan halıdan kestiğiniz alanların kenarlarını düzelttirmek ve kullanışlı hale getirmek için İzmir overlok firmamızdan destek alabilirsiniz. Overlok hizmeti halının görünümünü iyileştirmeye ve yıpranmasını önlemeye yardımcı olur. 

Overlok çekilirken halının baskın renginde herhangi bir iplik rengi kullanılabilir. Ancak overlok için biraz daha koyu bir iplik veya kumaş tercih edilmesi yaygındır. Bazen zıt renkler veya parlak renkler kullanılabilir. Overlok rengi tamamen kişinin tercihine bağlıdır. 

Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama firmamızın sunmuş olduğu overlok ve saçak tamiri hizmeti halılarınızın bakımı ve hoş görünümü için oldukça önemli bir uygulamadır. Halı, yolluk veya kilimlerinizde deforme olduğunu fark ettiğinizde overlok ve saçak tamiri yapılmadan kullanmamaya özen göstermeniz tavsiye edilir. Aksi halde halının kısa sürede zarar görmesi muhtemeldir. 

İzmir Saçak Tamiri

Halıların kullanmayla birlikte kenarlarındaki ipliklerinde açılma veya saçaklarında yıpranma, renk değiştirme veya bozulma olduğunda, normalden daha eski ve kötü görünmelerine neden olur. Halının kendisi oldukça sağlam, temiz ve lekesiz olmasına rağmen saçaklardaki herhangi bir deformenin neden olduğu görüntü hiç de hoş değildir. Ancak saçak tamiri ile bu kötü görüntüden kurtulmak mümkün. 

Firmamızdan halı yıkama hizmeti ile birlikte overlok ve saçak tamiri gibi halı bakım hizmetleri alabilirsiniz. Overlok ve saçak tamiri konusunda son teknolojik makineleri kullanıyor, kaliteli iplik ve hatasız dikiş ile ortaya yeni alınmışından farksız bir görünüm çıkarıyoruz. Halılarınızın tamiri söz konusu olduğunda firmamızın iletişim numaralarını arayarak destek alabilirsiniz. 

izmir overlok saçak tamir hizmeti

İzmir Saçak Tamiri Fiyatları

İzmir overlok ve saçak tamiri fiyatları söz konusu olduğunda overlok işlemini etkileyen bazı faktörlerin olduğundan bahsedilebilir. Örneğin saçak tamiri için halının iplik türü, halının boyutu ve tamir edilecek halı sayısı fiyatlarda belirleyici olabiliyor. El dokuma halılar için özel olarak overlok ve saçak tamiri yapılabiliyor. 

Hizmet verdiğimiz overlok ve saçak tamiri konusunda firmamızdan bilgi alabilir, halı yıkama, koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimizi birlikte uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Halıların bir ev için önemini biliyor ve sizlere evinizi güzelleştirecek kalitede hizmet veriyoruz. 

Halı ile bir bütün oluşturacak çalışmalar ortaya çıkaran uzman ekibimiz sayesinde sonradan tamir edildiğine dair herhangi bir farklılığa rastlamazsınız. Kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarda almak için firmamızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz. 

izmir overlok saçak tamir firması

Profesyonel Overlok ve Saçak Tamiri Hizmeti

Kurumsal firma kimliği ile müşterilerine hizmet eden Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama firmamızın overlok ve saçak tamiri hizmeti profesyonel ekibimizce hatasız ve en iyi şekilde yapılmaktadır. Sektöründe öncü firmalardan Beşerler olarak hizmetlerimizi ücretsiz servis imkanı ile sunuyoruz. 

Halı tasarımı, bakımı, onarımı, tamiri ve yıkanması gibi çeşitli hizmetlerimizden uygun fiyata ve yüksek kalitede yararlanabilirsiniz. Firmamız olası bir probleme karşın garantili hizmet vermektedir. Overlok ve saçak işlemleri sırasında halıyı bozmadan tamir edebilecek bir firma ile çalışmanın önemini yanılmadan hissedebileceğiniz Beşerler, sizlere en iyi hizmeti profesyonel bir şekilde sunmanın gururunu duyar. 

Overlok ve saçak tamiri konusunda ücretsiz servis desteği almak ve saçak tamiri ve overlok fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim numaramızı kullanabilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?