Bize Ulaşın
Stor Perde Yıkama

İzmir Stor Perde Yıkama: İzmir'in Perde Yıkamacısı ✔️

Kendine has kumaşı ile stor perdelerin yıkanması sanıldığı kadar basit değil. Salonlarda daha sık gördüğümüz özellikle güneşlik amacıyla tercih edilen stor perdelerin ustalıkla yıkanması ve ilk günkü görünümü koruması için profesyonel destek almak bir nevi şart. 

İzmir stor perde yıkama hizmeti veren Beşerler, İzmir’in en iyi perde yıkama firmalarının başında geliyor. Perde temizliği söz konusu olduğunda temizliğe ihtiyaç duyduğunuz stor perdelerin adresinizden ücretsiz servisimiz ile alınması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilimizden perde yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, hemen randevu oluşturabilirsiniz. 

izmir stor perde yıkama

İzmir Stor Perde Yıkama

Stor perdeler bazen yalnızca hızlı ve basit bir temizlik ile ihtiyaç duyduğu hijyene kavuşabilir. Bu amaçla ılık suya biraz kabartma tozu veya sabun atılarak bir karışım hazırlanabilir. Hazırlanan karışıma batırılarak ıslatılan bir bez ile lekeler tek yönde olacak şekilde nazikçe temizlenebilir. 

Ancak böyle bir temizlik her ne kadar dikkat edilirse edilsin perdenin hasar görmesine neden olabilir. Ayrıca bazı lekelerin bu tür yöntemler ile çıkarılmaya çalışılması lekenin daha fazla alana yayılması ve kötü bir görünüm ile sonuçlanabiliyor. 

Profesyonel ekip çalışması ile yürüttüğümüz İzmir stor perde yıkama hizmetimiz; stor perde, zebra perdelerin adresinizden ücretsiz olarak alınması, hassas bir şekilde temizlenmesi ve yeniden adrese teslim edilmesi sürecine dayanır. 

izmir stor perde yıkama hizmeti

İzmir Zebra Perde Yıkama

Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama firmamızın müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu bir diğer hizmet İzmir zebra perde yıkama hizmetidir. Zebra perdenin üzerinde biriken toz, kir ve yağ lekelerinin derinlemesine temizlenebilmesi için profesyonel temizliğe ihtiyaç duyulur.

Zebra perdeler genellikle birbirine benzer kumaşlardan yapıldığı düşünülse de durum sanıldığı gibi değil. Salon, mutfak, oturma odası ve yatak odası için tasarlanan birbirinden farklı renk, desen ve kumaşta zebra perdeye rastlanabiliyor. 

Perdenin kumaş türü başta olmak üzere bazı kriterler göz önünde bulundurularak özenle yaptığımız  perde yıkama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız ile Whatsapp üzerinden iletişime geçebilir veya firmamızı arayabilirsiniz. 

İzmir Perde Yıkama

İzmir’de ister stor, ister tül, isterseniz de güneşlik temizliğine ihtiyaç duyun, Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama firmamızdan güvenle perde yıkama hizmeti alabilirsiniz. Kurumsal bir firma olmanın garantisini müşterilerine sunmanın memnuniyetine duyan firmamız, en kaliteli hizmeti sunmanın gururunu yaşıyor. 

Profesyonel stor perde hizmetine ihtiyaç duyma sürecini uzatmak için belirli aralıklarla perdelerin tozu alınabilir veya lekelere anında müdahale edilebilir. Ancak her şeye rağmen stor perdelerin kumaş türüne göre değişen süreçler ile profesyonellerce temizlenmesi gerekir.  Aksi halde evinizin içerisinde hoş olmayan görüntüye ve kokuya neden olabilirler.

Evinizde temiz hava sirkülasyonunu sağlamak ve her zaman hijyenik görünen bir ortam için profesyonel stor perde yıkama hizmetine daha sık başvurmanız gerekebilir. 

izmir stor perde yıkama firması

İzmir Stor Perde Yıkama Fiyatları  

Stor perdelerin fazlasıyla kirlenmesine izin verilmeden profesyonel temizliğinin yapılması, perdenin ömrünü uzatmayla sonuçlanacak önemli bir adımdır. Evde yapılan stor perde temizliğinin yeterli olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak yalnızca bir süre daha hoş görünmesini sağlamak için yapılan temizliğin, derinlemesine temizlik olmadan gerçek anlamda asla temizlenmeyeceğini bilmek gerekiyor. 

Perde yıkama fiyatlarımız perde türü ve metrekaresi gibi kriterlere bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Stor perde, tül perde, vb. çeşitlerde ihtiyacınız olan temizlik için İzmir’in en iyi perde yıkamacısı olan Beşerler firmamızı tercih edebilirsiniz. İzmir stor perde yıkama fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?