Bize Ulaşın
Yorgan Battaniye Yıkama

İzmir Yorgan & Battaniye Yıkama %100 Hijyen ✔️

Battaniye ve yorganlar uyurken vücuttaki yağları ve terleri, odadaki toz ve diğer parçacıkları içerisine hapseder. Battaniye ve yorganlar düzgün bir şekilde yıkanmadan uzun süre bekletildiğinde cilt tahrişi ve solunum tıkanıklığı gibi sorunları beraberinde getirebiliyor. Ayrıca bir süre sonra battaniye ve yorgan kenarlarında biriken toz ve kir kötü kokmasına neden olabiliyor. 

Çamaşır makineniz yorgan veya battaniye yıkamak için yeterli hacme sahip olabilir. Ancak çamaşır makinelerinin yorgan ve battaniyeleri en fazla ne kadar hijyenik temizleyebilir hiç düşündünüz mü? Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama firmamızın sunduğu İzmir yorgan&battaniye yıkama hizmeti ile profesyonel destek alabilirsiniz.

Özenle temizlenen yorgan ve battaniyeleriniz, yıkama ve kurutma işleminden sonra teslim edildiğinde profesyonel yorgan ve battaniye yıkama hizmetinden yararlanmış olmanın memnuniyetini hissedeceğinizi umuyoruz. 

izmir yorgan battaniye yıkama

İzmir Yorgan Yıkama 

Evlerin temizliğine ne kadar dikkat ediliyor olunursa olunsun özellikle kış aylarında elimizden düşürmediğimiz yorgan ve battaniyeler toz ve kiri kendisine çekebilir. Gözle görünmüyor ancak yorganlar her gece biraz daha kirleniyor. Bu nedenle yorgan ve battaniye temizliğinde profesyonel temizlik hizmeti almak önemlidir. 

Unutmayın, çamaşır makineleri yüzey kirlerinden çok daha fazlasını temizleyemez. Kiri ve birikintileri su ile akıtabilirler ancak çok daha fazlası için profesyonel temizlik şarttır. İzmir yorgan yıkama hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda çamaşırlarınızı en uygun koşullarda, yıpranmasına izin vermeden yıkıyoruz. 

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimizin tamamı garanti kapsamında olup, ücretsiz servis imkanı ile birlikte sunulmaktadır. Güvenilir yıkama hizmeti almak ve evinizin her zaman taze ve temiz kokması için profesyonel yardım almak isterseniz, Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama temizlik firmamızın iletişim numarasından destek alabilirsiniz. 

izmir yorgan battaniye yıkama hizmeti

İzmir Battaniye Yıkama

Battaniye yıkamak yalnızca üzerindeki tozu temizleyen çamaşır makinelerinin çalışma döngüsünden çok daha fazlasını gerektirir. Battaniyelerin yapısı itibariyle ipliklerinin içerisine toz, tüy, deri, vb. kalıntılar çok daha çabuk nüfuz ederler. Bu nedenle battaniye yıkama hizmetimiz çamaşır makinesinden çok daha iyi bir temizliği sizlere sunmayı amaçlamaktadır. 

Battaniye yıkama işlemlerinde yalnızca toza ve kire değil daha derinlere yerleşmiş bakterilere müdahale edilir. İplerin arasına girmiş olan kirlerin uzaklaştırılabilmesi için yumuşak bir fırçadan yardım alınır. Böylece hem battaniye lifleri zarar görmemiş hem de kirler üzerinden arındırılmış olacaktır. 

Ardından ılık su ve güvenilir temizlik ürünleri ile hassas bir şekilde battaniye yıkama işlemi gerçekleştirilir. Kısa sıkma sürecinden sonra tertemiz hale getirilen battaniyeleriniz adresinize ücretsiz servisimiz ile özel ambalajlarda teslim edilmektedir. 

İzmir Yorgan Battaniye Yıkama Fiyatları

İzmir’de yorgan ve battaniye yıkama hizmeti veren Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama temizlik firmamız battaniye ve yorgan yıkama işlemi sırasında kaliteli deterjanlar ve son teknoloji ürünü makinelerden yardım almaktadır. Yorgan ve battaniye yıkama işlemi ile birlikte zararlı alerjenler, toz akarları, kir ve mikropların temizlenmesi sağlanır. 

Battaniye ve yorganlarınızın ömrünü uzatmak ve gerekli olan en iyi bakımı sağlamak için Beşerler Halı ve Koltuk Yıkama temizlik firmamızın yorgan ve battaniye yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Leke ve koku olmasa bile temizliğinin üzerinden bir süre geçen yorgan ve battaniyelerin üzerinde biriken akarların bakteriler üretmemesi için uygun bakımının yapılması önemlidir.

izmir yorgan battaniye yıkama firması

İzmir yorgan&battaniye yıkama ve bakımı konusunda profesyonel destek almak istediğinizde sizlere en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamızdan fiyat teklifi almadan temizlik firmasına karar vermeyin. Yorgan battaniye yıkama fiyatları konusunda genellikle yorgan ve battaniye türü, sayısı ve metrekaresi göz önünde bulundurularak teklif verilir. 

Yorgan&battaniye yıkama konusunda %100 hijyen güvencesi veren firmamızın yorgan ve battaniye fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim numarasını arayabilir veya whatsapp üzerinden firma yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?