Bize Ulaşın

Konak Koltuk Yıkama

Konak Koltuk Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Söz konusu hijyen ise kurumsal bir firma ile çalışmanız büyük bir önem arz etmektedir. Bu noktada firmamız devreye giriyor ve profesyonel çalışanları ile mükemmel hijyeni evinize taşıyor. Firmamızın müşterilerine sağladığı hizmetleri anlatmadan önce gelin koltuk yıkama konusunda neden profesyonel bir hizmet almanız gerektiğini daha detaylı anlatalım. 

Koltuk temizliği esnasında birçok kişinin kaçırdığı bazı faktörler bulunuyor. Öncelikle bu faktörlerin neler olduğunu ve dikkat edilmediği takdirde size çıkartacağı problemlerin neler olabileceğine değinelim. Birçoğunuz koltukları temizlerken üretici firmanın sizlere verdiği temizlik talimatlarını okumuyor olabilirsiniz. Ancak nu yapılan en büyük yanlışlardan biri diyebiliriz. Yapacağınız yanlış bir temizleme yöntemi ya da kullanacağınız yanlış bir kimyasal koltuklarınızın ömrünü kısaltacaktır. 

Koltuklarınızı yıkarken bir halı\koltuk yıkama makinesi kullanmıyorsanız dikkat etmeniz gereken diğer hususta, koltukları silerken kumaşlarına zarar vermeyecek bezler kullanmanızdır. Eğer doğru bezi kullanmazsanız koltuklarınızın ömrü çokta uzun olmayabilir. Temizlik esnasında bez ile koltuk arasında sürekli bir sürtünme olacağından koltuğunuzun kumaşının aşınması ve bu aşınma sonucunda çabucak eskimesi kaçınılmaz olacaktır. 

Koltuklarınızda kullanılan kumaşlara göre temizleme yöntemi de farklılık gösterecektir. Hangi kumaş türünde hangi temizlik malzemesinin kullanılacağına dair bir bilgi birikiminiz yoksa bunu koltuğunuzun gözle görülmeyecek bir noktasında deneyerek öğrenebilir, koltuğa zarar vermediği kanaatine varırsanız temizliğinize devam edebilirsiniz. Ancak bu çoğunuzun tercih edeceği bir yöntem olmayacağından dolayı profesyonel bir hizmete başvurmanız en doğrusu olacaktır. 

Koltuklarınız, evi havalandırırken camdan gelen tozlar, diğer eşyalarla temaslardan doğan tozlar ve evde yaşayan bireylerin dışarıdan getirdikleri tozlar gibi birçok toza maruz kalıyor ve bu nedenle kumaşları ilk günlerdeki canlı ve parlak görünümünü kaybediyor. Bu nedenle koltuklarınızı düzenli olarak güçlü bir süpürge ile süpürmelisiniz. Arada bir de fazla ıslatmadan silmeniz koltuklarınızın yeniden parlamasına yardımcı olacaktır.

Evde kendi yöntemlerinizle yaptığınız temizliklerden o an için verimli bir sonuç alsanız bile aslında derinlemesine bir temizlik yapmadığınızı bilmelisiniz. Koltukları silme işlemi koltuk ıslandıkça kirleri alt kısımda bulunan süngere nüfuz ettirir bu da yüzeysel bir temizlik yaptığınız anlamına gelir. Koltuklarınızı evde sık sık bu şekilde temizleyebilirsiniz ancak kesinlikle senede bir ya da iki defa profesyonel bir koltuk yıkama firmasından yardım almalısınız. 

Ayrıca yüzeysel temizliğin yanı sıra uzun süre ıslak kalan süngerlerin koltukların iskeletlerine ve süngerlerin içinde kullanılan yaylara zarar vermesi ihtimalinin de oldukça yüksek olduğunu bilmelisiniz. Profesyonel koltuk yıkama firmalarının kullandığı makineler sayesinde koltukların süngerlerindeki su vakum yardımıyla emilir ve ıslaklığın koltuğa zarar vermesi en az düzeye indirilir. Bu nedenle koltuk temizliğinde kurumsal firmaların yardımını almak çok önemli.

Konak Koltuk Yıkamadan Profesyonel Hizmet 

Konak Koltuk Yıkama olarak profesyonel hizmetimiz ve müşteri memnuniyetimizden ödün vermemekteyiz. Her geçen gün gelişen teknolojiyi ve bu teknolojinin bizlere kazandıracağı kolaylıkları sürekli olarak takip eden çalışanlarımız ve müşterilerimize daha fazla nasıl fayda sağlayacağımıza dair yeni fikirler oluşturmak için araştırmalar yapan AR-GE ekibimiz sizlere mükemmel hizmet verebilmek için büyük bir özveri ile çalışmakta. 

Nasıl ki temiz koltuklar ve temiz bir ev sizin hakkınız, derinlemesine temizlikte evlerinizin rahatlığını simgeleyen koltuklarınızın hakkı. Biz firma olarak hem sizin hem de koltuklarınız hakkı olan o temizliği size sağlamakta kararlıyız. Kullandığımız yüksek vakumlu ve buharlı makineler sayesinde koltuklarınız derinlemesine temizlenir. Tercihinizi firmamızın sunacağı kaliteli hizmetten yana kullanmanız ödeyeceğiniz ücretin karşılığını size verecektir.

Günümüzde hemen hemen bulunduğunuz her konuma koltuk yıkama hizmeti sağlayacak birçok firma bulunmaktadır. Sizlerde koltuklarınızın temizliğinde profesyonel bir ekipten yardım alma zamanınızın geldiğini düşünüyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen ilgili bir firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin ve almak istediğiniz hizmeti detaylarıyla anlatın. Seçtiğiniz firmanın geri dönüşlerine bakmayı ihmal etmeyin. İyi referanslara sahip bir firma ile çalışmanız çok önemli.  

Konak Koltuk Yıkama, teknolojiyi ve teknolojinin nimetlerinin en faydalı şekilde kullanarak müşterilerine mükemmel hizmeti sağlama amacıyla çalışan bir koltuk yıkama firmasıdır. Sizler de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız çalışma saatleri içerisinde bize ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Alacağınız profesyonel koltuk yıkama hizmetimizden sonra, temiz görünen koltuklarınızdan çıkan kirler karşılığında büyük bir şoka gireceğinizi size söylemeden geçemeyeceğiz. 

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?