Bize Ulaşın

Gaziemir Yorgan ve Battaniye Yıkama

battaniye temizliği

Yeni yıkanmış bir yorgan ve battaniye ile uyumaktan daha iyi bir şey yoktur. Bu nedenle bu duyguya tutunmaya değer ama yorganınızı temiz tutmakta ne kadar iyisiniz? Yorganınızı ve battaniyenizi ne sıklıkla yıkatıyorsunuz?

Tertemiz bir uyku ortamı yaratmak için tıpkı kıyafetlerinizi yıkadığınız gibi yorganınızı ve battaniyenizi uzman kişilere teslim edip yıkanmasını sağlamaktır.

Gerektiğinde yılda yaklaşık 2 - 4 kez öneriyoruz. Ancak yorganın doğru şekilde yani uzman kişiler tarafından yıkanması gerekir, aksi takdirde yorgan yıkama faydadan çok zarar verir.

Yorgan Ve Battaniyelerin Bakımı Nasıl Yapılır

 • Yorgan ve battaniyelerin günden güne daha fazla kirlenmesini önlemek tamamen mümkün değildir. Ama günlük düzenli bakımla kirlenmesini geciktirebilirsiniz.
 • Düzenli olarak havalandırmak: Kalkar kalkmaz yorganınızı ve battaniyenizi yatağınızın üstünden kaldırıp havalanacağı bir yere asın.
 • Astığınız yorgan ve battaniyeler havalandıktan sonra içeriye almadan çırpmanız gereklidir.
 • Yaklaşık haftada bir nevresimleri değiştirmenizi öneririz.
 • Kullandığınız tekstil ürünlerinin etiketlerini kesmeyin. Etiketlerdeki uyarılar tekstillerin bakımı konusunda değerli bilgiler sağlayacaktır.

Yorgan ve Battaniyeleri Nasıl Yıkanır?

yorgan temizliği

Beşerler, Gaziemir yorgan ve battaniye yıkama konusunda sizlere profesyonel yıkama hizmeti veriyor.

 • Yorganın yıkanması ve kurutulması 6-8 saat kadar sürebilir. Bu nedenle yorganınızı ve battaniyeniz her zaman belirtilen yıkama talimatlarına uyularak işlemler gerçekleştirilir.
 • Yıkamadan önce dikişleri kontrol edilir. Yıkandığında yorganın çekmemesi için ılık su ve özel deterjanlar kullanılır.
 • Yorgan ve battaniye yıkama için ayrı büyük bir çamaşır makineleri kullanılmaktadır.”
 • Doğal dolgulu yorgan için enzim içermeyen deterjan kullanılır. Sıradan deterjan, tüylerin özelliklerini yok eden enzimler içerir. Bu, onların yalıtmalarını ve ısınmalarını sağlayan doğal yağ tabakalarını ortadan kaldırır.
 • Ilık su ile yıkanır ve hafif bir sıkma ile bitirilir.
 • Yorgan ve battaniyeleri ayrı ayrı makinelerde kontrollü olarak kurutulur. Daha sonra açık havada havalanmalarına müsaade edilir.
 • Böylelikle küf oluşumu önlenmiş olur.

Battaniye ve yorganlarınızın profesyonelce yıkanmasını istiyorsanız sizin iletişim noktanız biziz. Gaziemir battaniye yıkama fiyatları ile her keseye uygun fiyatlar belirlenmektedir. Yorganlar için özel programları olan büyük hacimli çamaşır makinelerinde her boyuttaki yorgan özel deterjanla yıkanır. Yorganların daha sonra kurutulması, yorganların tekrar tamamen açılabilmesi için büyük boyutlu cihazlarda da gerçekleştirilir.

Gaziemir Yorgan Yıkama Fiyatları

Gaziemir yorgan yıkama fiyatları, yıkanacak ürünün ebetleri kumaşı ve yıkama tekniklerine göre fiyatlar belirlenmektedir. Sizde kaliteli hizmet, uygun fiyat ve avantajlarımızdan yaralanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?