Bize Ulaşın

Narlıdere Yorgan ve Battaniye Yıkama

narlıdere izmir yorgan yıkama

Kural olarak, bir yorganın profesyonel şartlarda yıkanması, özelliklerini kaybetmeden ürünün saflığını geri kazanmanın tek yoludur. Bu tür tekstil ürünlerinin evde yıkanması sadece etkisiz değil, aynı zamanda güvensizdir. Yorgan ve battaniye yıkama işlemleri profesyonel temizlik maddeleri ile yapılmaktadır. Bu yaklaşım, en yüksek temizlik kalitesi ile yorgan ve battaniyenizin tüm özelliklerinin korunmasını garanti eder.

Battaniye ve yorgan yıkama işlemi yılda iki kez yapılmalıdır. Çünkü yalnızca yüksek bir kurutma sıcaklığında (70 dereceden fazla), keten akarları yok edilir. Modern çamaşır makineleri için temel gereksinimlerden biri kompaktlıktır. Bu nedenle battaniye ve yorgan yıkamak her ev hanımı için çok zor bir görev haline gelir. Bu durumun çıkış yolu, Narlıdere yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerimizden yararlanmanızdır.

Beşerler şirketi olarak, battaniye ve yorgan yıkamak için profesyonel hizmetler sunmaktadır. En son teknoloji, modern ekipman ve kaliteli temizlik ürünlerini kullanıyoruz. Temizlerken her şeyi ayrı ayrı ele alıyoruz, bu da eski lekeler ve kirlerle bile başa çıkmamızı sağlıyor. Çeşitli tekstillerin temizlemesini mümkün olduğunca hızlı ve ekonomik yapıyoruz. Ayrıca, ambalajın orijinal niteliklerinin korunmasını her zaman garanti ediyoruz.

Profesyonel Yorgan ve Battaniye Yıkama Hizmeti

izmir battaniye yıkama

Profesyonel deterjanlar kullanıyoruz. Deterjan miktarı, ilgili yıkama programı için tam olarak hesaplanır. Bunu ev koşullarında elde etmek zordur. Çoğu zaman kaliteli bir yıkama için yeterli değildir ya da çok fazladır ve kumaşta kalır. Kullandığımız sıvı battaniye deterjanları, çamaşır deterjanlarının aksine durulama sırasında tamamen temizlenir. Böylece yorgan ve battaniyenizi kimyasal alerjenlerden arındırmış oluyoruz.

Tüm makinelerimiz çift kişilik battaniye bile yıkayabilecek kapasitededir. Böyle bir makinede merkezkaç kuvveti eşit olarak dağıtılır. Bu şekilde battaniye verimli bir şekilde yıkanır. Ve elbette, böyle bir hacimde büyük bir battaniye bile tamamen durulanabilir.

Yorgandaki dolgu tipine göre bir kurutma programı seçilir. Hassas yün battaniyeleri soğuk hava programında kuruturuz. Diğer battaniyeler ılık hava ile kurutulur. Battaniyelerin doğal kurumasıyla ilgili temel sorun dolgu maddesinin topaklanmasıdır. Otomatik kurutma sırasında hava sirkülasyonu, yorganın iç malzemesini eşit olarak dağıtır. Bu, özellikle orijinal hacmine dönen yorgan ve battaniyelerde fark edilir.

Çamaşır kurutucularımız bu parçacıkları toplayan filtrelerle donatılmıştır. Kurutma sırasında küçük topaklar kısmen kaybolur.

Narlıdere Yorgan ve Battaniye Yıkama Fiyatları

Narlıdere yorgan yıkama fiyatları, ürününüzün cinsi, ölçüleri, yıkama tekniği ve adedine göre hesaplama yapılacaktır. Narlıdere battaniye yıkama fiyatları ve avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?